Udvalgene

Nedenfor kan du se medlemmer af de forskellige udvalg som dagligt kæmper for at HIK 81 er og bliver en attraktiv og dejlig klub at dyrke idræt i.

Badmintonudvalget:

Helle O. Thomsen
E-mail: helle-t@hik81.dk

Birgitte Kildevæld Sahl
E-mail: birgittesahl@yahoo.dk

Indoor cycling udvalg:
Jan Nielsen
E-mail: j@shejk.dk

Håndboldudvalget:
Kenneth Nielsen
E-mail: nielsenk08@gmail.com

Mette Øllegaard
E-mail: mera@dk.dsv.com

Gymnastikudvalget:
Charlotte Lyk Lomholt
Email: c.lomholt@hotmail.com

Ditte Karkov
Email: dkarkov84@hotmail.com

Suna Bang Jørgensen
Email: norrevissing@hotmail.com

Jeanette Orholt-Jensen
Email: orholt-jensen@live.dk

Fodboldudvalget Ungdom:
Thorkild Rasmussen
E-mail: mettethor@mail123.dk

Jane Bjerrisgaard
E–mail: janebjerrisgaard@gmail.com

John Pedersen
Email: chili@gefiberpost.dk

Volleyboldudvalget:
Jan Rathcke
Email: jr@natur-drogeriet.dk

Klatring udvalg:
Peter Henningsen
E-mail: peter@fiberhjem.dk

Anja Søgaard
E-mail: as@anjasogaard.dk

Webdesign: Unikco | Copyright: HIK 81